You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *

Szycie firan w Kielcach

Szycie pięknych firan (pomimo, że obecnie posiadamy całą gamę możliwości takich jak rolety, czy żaluzje), raczej nigdy nie wyjdą z mody. Zawsze bowiem znajdą się osoby, które docenią ich ponadczasowy urok.

Ręcznie szyte firany posiadają swoje plusy i minusy, jak każdy element wystroju wnętrz, dlatego powinniśmy zdawać sobie z tego sprawę szczególnie, jeśli pragniemy uszyć na miarę firanę z materiału, którego jeszcze nie mieliśmy okazji wykorzystać.

Ręcznie szyte firany są nie tylko świetną okienną dekoracją, ale jeśli dobierzemy je umiejętnie, to nadadzą wspaniały charakter całemu pomieszczeniu.

Odpowiednie uszycie firan, czy zasłon zajmuje sporo czasu ze względu na bardzo duże rozmiary materiału oraz ciężar tkaniny.

Szycie tego typu dodatków wymaga również ogromnej cierpliwości i precyzji, aby firany wisiały równo co do centymetra.

Jakie firany szyję na miarę?

W mojej kieleckiej pracowni możesz uszyć na miarę firany dowolnego rozmiaru i z wybranego samodzielnie dowolnego materiału.

Z jakiego materiału szyję firany?

Firany, zasłony i pokrowce szyję na miarę wyłącznie z materiału powierzonego mi przez klientki. Jeśli jednak nie masz czasu lub nie możesz samodzielnie kupić odpowiedniego materiału, to z chęcią dokonam odpowiedniego zakupu za dodatkową opłatą w wysokości 40 złotych.

Cennik firan szytych na miarę w mojej pracowni w Kielcach

Cena za uszycie jednej firany/zasłony w mojej pracowni w Kielcach wynosi 6 złotych za jeden metr bieżący brzegu gotowej firany/zasłony.

szycie firan kielce

W sprawie szycia firan, zasłon i pokrowców wyślij maila, zadzwoń lub wypełnij prosty formularz:Lub wypełnij poniższy formularz: