You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *

Suknie ślubne na miarę

Szycie sukien ślubnych wymaga wysokich umiejętności projektowych, cierpliwości, zaangażowania oraz dużego doświadczenia. W tym wyjątkowym dniu każda Panna Młoda chciałaby, aby jej kreacja idealnie współgrała z uroczystością ślubną, świetnie się układała i zachowała swoje piękno aż do białego rana. Od ponad 20 lat szyję kreacje dla moich klientek. Specjalnie dla nich wybieram odpowiedni materiał na suknię ślubną i razem z przyszłą Panną Młodą tworzymy projekt wyjątkowej sukni. Dodatki ślubne to również nieodzowny element stroju Panny Młodej – osobiście postaram się, aby welon przeze mnie uszyty idealnie pasował do sukni, szarfy i innych elementów ubioru, które przywdzieje Panna Młoda.

 

Szycie sukni ślubnej na miarę składa się z następujących kroków:

1

Projekt sukni ślubnej

Jako krawcowa i projektant ubioru z dużym doświadczeniem zaprojektuję Twoją suknię ślubną od początku do końca. Jeśli posiadasz już ulubiony wzór i krój sukni – podpatrzony w internecie, prasie lub w salonie sukien ślubnych, to chętnie zaadaptuję go według Twoich potrzeb i idealnie dopasuję do Twojej sylwetki.

2

Wybór materiału

Odpowiedni materiał to klucz do idealnego układania się i prezencji sukni ślubnej. Dzięki bogatemu doświadczeniu w wyborze materiału podpowiem Ci, jakie materiały należy zakupić lub osobiście udam się z Tobą do sklepu po wybór odpowiednich tkanin, koronek i innych dodatków.

3

Forma i wykrój

Utworzenie projektu sukni ślubnej to dopiero początek. W kolejnym etapie szycia sukni ślubnej tworzę formę i wykrój sukni. Jest to bardzo ważny etap – to on w dużej mierze decyduje o tym, jak finalnie będzie wyglądała suknia. Na stworzenie pełnego wykroju potrzebuję około 15 godzin roboczych – na tym etapie każdy milimetr ma znaczenie.

4

Przymiarki i poprawki

To jeden z najważniejszych etapów szycia sukni ślubnej. Aby kreacja idealnie pasowała na Pannę Młodą, musimy spotkać się kilka razy, aby odpowiednio dopasować szytą na miarę suknię. Liczba przymiarek uzależniona jest od stopnia skomplikowania sukni oraz rodzaju tkaniny. Jedna sesja przymiarkowa trwa około dwóch godzin – po każdej potrzebuję jeszcze 3-5 godzin na odpowiednie poprawki.

5

Wykończenie sukni

Ostatni etap szycia miarowego sukni ślubnej wymaga maksymalnej precyzji i doświadczenia. Dla przyszłej Panny Młodej każdy detal sukni ma ogromne znaczenie. Naszycie kolorowych cekinów, koronki, czy innych ważnych elementów sukni oraz końcowe poprawki zajmują zwykle 20 godzin roboczych.

6

Odbiór sukni

Po około 70 godzinach szycia suknia jest gotowa do odbioru. Uszycie unikatowej kreacji pochłonęło około 2-3 miesięcy, lecz jej wyjątkowość pozostanie w pamięci nie tylko Pary Młodej, ale i każdego gościa weselnego.

Szycie sukien ślubnych – cennik

Szycie sukien ślubnych - cena

Kosz uszycia sukni

 • 1800-2000 zł (cena uzależniona od stopnia trudności kreacji, rodzaju projektu i materiału)

Kosz materiału i dodatków

 • 800-1000 zł (koszt uzależniony od rodzaju materiału i dodatków)

Suknie ślubne na miarę - dodatkowe usługi

Dodatkowe usługi

 • Unikatowy, autorski projekt sukni – 500 zł
 • Kupno wybranych materiałów i dodatków na suknię ślubną – 200 zł

Szycie sukni w liczbach

 • 0

  Godzin pracy
 • 0

  Miesiące szycia
 • 0

  Poprawek kreacji
 • 0

  Etapów szycia

Skontaktuj się ze mną

Zadzwoń: 570-169-371

krawcowa Anna Bociurko - napisz maila Napisz maila na: kontakt@annabociurko.com.pl

krawcowa Anna Bociurko - dojazd Sprawdź, jak dojechać TUTAJ.
Lub wypełnij poniższy formularz: