You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *

O mnie

Nazywam się Anna Bociurko. Z wykształcenia jestem krawcem i projektantką ubioru.
Od ponad 20 lat szyję na miarę dla moich klientek oraz wykonuję usługi krawieckie w mojej pracowni w Kielcach.

Ważniejsze od zaspokajania zmysłów designerów jest dla mnie zaspokajanie potrzeb moich klientek – kobiet po 30 roku życia, które na próżno poszukują ciekawych kreacji, również w sklepach z ubraniami z wyższej półki.

Już od czasów liceum pasjonowało mnie tworzenie kreacji, które zachwycać będą w domach, na weselach, czy balach karnawałowych, a nie na sztucznych pokazach mody.

Dlatego właśnie powstała, w moich rodzinnych Kielcach, Pracownia Projektowo-Krawiecka Anna Bociurko. Z pragnienia dawania kobietom dojrzałym czegoś więcej, niż słabej jakości, nudnych ubrań, których kopie noszone są przez tysiące innych kobiet.

Każdą moją kreację własnoręcznie projektuję i szyję. Dzięki temu, nie tylko potrafię narysować ciekawą sukienkę, żakiet, spódnicę, ale również wiem, jak dopasować je do sylwetki każdej kobiety, także dojrzałej.

Dzięki znajomości materiałów dobrze wiem, która tkanina jest najodpowiedniejsza na wesele w upalny dzień, czy na chłodne jesienne popołudnia.

Dla najbardziej wymagających klientek szyję miarowo i projektuję unikalne i oryginalne kreacje. Jeśli marzy Ci się wyjątkowa suknia, sukienka, czy spódnica, to możesz być pewna, że nie tylko spełnię Twoje marzenie, ale również odpowiednio dobiorę krój kreacji i materiał. Mogę również wiernie odwzorować kreację z dobrej jakości zdjęcia.

Jeśli masz jakieś pytania albo chciałabyś się umówić na wstępne spotkanie, to moje dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.

Leave a reply