You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Jaką działalność Pani prowadzi?

Projektuję i szyję kreacje własnej kolekcji, głównie dla kobiet powyżej 30 roku życia, które cenią sobie jakość i komfort kreacji, które noszą.

Okazjonalnie, na specjalne zamówienie szyję indywidualne projekty na miarę w mojej pracowni w Kielcach.

 

2. Ile kosztują Pani kreacje?

Kreacje mojego projektu kosztują w przedziale 300-600 złotych.

Kreacje szyte na miarę kosztują od 200 złotych, w zależności od rodzaju ubioru oraz materiału. Więcej na ten temat można znaleźć w zakładce Szycie na Miarę.

 

3. W jaki sposób mogę kupić Pani kreacje?

Kreacje mojego projektu można zamówić telefonicznie (pod nr telefonu 570 169 371) lub skontaktować się ze mną mailowo na adres: anna.bociurko@gmail.com

 

4. Jaki jest czas oczekiwania na kreacje?

Średni czas oczekiwania na kreacje mojego projektu wynosi maksimum tydzień. Jeśli Pani zamówienie znajdzie się na początku listy kreacji do uszycia, to już na drugi dzień będę w stanie wysłać kreację.

Czas oczekiwania na indywidualne projekty szyte na miarę wynosi około 2-3 tygodnie, z powodu konieczności odbycia 3 lub 4 przymiarek, po których muszę poświęcić średnio po 6 godzin na poprawki.

 

5. Czy na kreacje jest jakaś gwarancja?

Tak. Jeśli kreacja okaże się mieć jakiś defekt z mojej winy, to oczywiście zwracam pieniądze albo nieodpłatnie dokonuję niezbędnych poprawek.

 

6. Z jakich tkanin Pani szyje?

Do każdej kreacji osobno dobieram materiał odpowiedniej jakości. W przypadku szycia na miarę rodzaj tkaniny konsultuję z klientką.

 

7. Czy każdą kreację wykonuje Pani osobiście?

Tak. Każde zamówienie osobiście wykrawam i szyję.

 

8. Czy wszystkie kreacje są Pani autorskiego projektu?

Wszystkie kreacje z moich kolekcji zaprojektowałam osobiście. Kreacje szyte na miarę są projektu przyniesionego przez klientkę albo, za dodatkową opłatą, wykonuję indywidualny, unikatowy projekt według gustu klientki.