Szycie zasłon Kielce


 

Urządzając nowy salon, czy pokój dzienny, często stajemy przed wieloma dylematami i problemami. Do tych, które przysparzają nam najwięcej trudności z pewnością możemy zaliczyć wystrój naszych okien. Do wyboru mamy szereg różnych rozwiązań, od zasłon aż po rolety. Zarówno jedno jak i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Zasłony (szczególnie te szyte na miarę) są zdecydowanie bardziej tradycyjnym wyborem.

Jakie zasłony szyję ręcznie na miarę?

W mojej kieleckiej pracowni możesz uszyć  zasłony o dowolnych wymiarach i z własnoręcznie wybranego, dowolnego materiału.

Z jakiego materiału szyję zasłony w mojej pracowni w Kielcach?

Firany, zasłony i pokrowce w mojej kieleckiej pracowni wykonuję wyłącznie z materiału powierzonego mi przez klientki. Jeśli jednak nie masz wystarczającej ilości czasu lub nie jesteś w stanie samodzielnie kupić odpowiedniej tkaniny, to z chęcią zakupię odpowiedni materiał za dodatkową opłatą w wysokości 40 złotych.

  

Cennik zasłon szytych na miarę

Cena za ręczne uszycie jednej zasłony w mojej pracowni w Kielcach wynosi 6 złotych za jeden metr bieżący brzegu gotowej zasłony.

 szycie zasłon kielce

W sprawie szycia firan, zasłon i pokrowców wyślij maila, zadzwoń lub wypełnij prosty formularz:kontakt-anna-bociurkoZadzwoń:

570 169 371

 

jak-dojechac-anna-bociurkoSprawdź, jak dojechać:

 

Wejdź na stronę Kontakt

 

 

Formularz kontaktowy:
 

Sprawdź także inne usługi, jakie świadczę: